Віталій Джус - тамада Хмельницький
Меню

Віталій ДжусТамада

Про Мене

Народився 28 січня 1984р. Україна, Хмельницький. Закінчив ЗОШ № 9, після чого здобув вищу освіту в Хмельницькому Національному університеті: інженер-електромеханік з відзнакою і менеджер-економіст ( друга вища). Змінивши декілька робіт, знайшов себе в роботі з публікою і став професійним ведучим.

Розпочиналося все з роботи ді-джеєм у 2005 році. На той час це було хобі та розглядалося як додатковий заробіток. Провівши в парі з величезною кількістю ведучих різноманітні свята та не один десяток весільних дискотек, зрозумів один важливий момент – якісно провести свято може лише справжній професіонал, якими були далеко не всі ті люди, що тримали мікрофон у своїх руках. Тому неодноразово ловив себе на думці, що зміг би сам не гірше. Так почав робити перші кроки до роботи тамадою.

що зараз
 • Працювати ведучим розпочав у 2012 році

  За цей час проведено більше сотні самих різноманітних подій. Кількість гостей в компаніях була від 12 чоловік до 250. Особливістю моєї роботи є те, що підхід знаходиться як для юної публіки (16-18 років) так і для доволі поважних людей (за 70 років). Для кожної вікової категорії розробляються свої конкурси і стилі проведення, згідно інтересів та вподобань.

 • Головний результат – оцінка гостей

  Найбільшу кількість замовлень я здобув саме від людей, які вже раніше були на святах, де я працював тамадою. Для мене не існує події на яких можна працювати в півсили. Кожне свято варто особливої уваги.

 • Професійний підхід до своєї справи

  Моя робота відбувається абсолютно автономно і незалежно від місця святкування. Вкладено значну кількість коштів в якісну апаратуру і різноманітні аксесуари для неї. Для того щоб дійство проходило на високому рівні, робота ведучого супроводжується звукооператором. На великі банкети розробляється індивідуальний сценарій, в якому описуються всі моменти і конкурси які я планую провести.

 • Робота на перспективу

  Кожна проведена мною подія приносить саме найцінніше – досвід. І вже наступне свято я намагаюсь зробити ще кращим, цікавішим, оригінальнішим. Завжди займаюся пошуком нових ідей і оновленням своєї програми та конкурсів, щоб результат моєї роботи був запорукою гарного настрою і незабутніх вражень.